Ana sayfa Genel TSYD TRABZON ŞUBESİ’NDE SELÇUK KILIÇ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

TSYD TRABZON ŞUBESİ’NDE SELÇUK KILIÇ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

258
0
PAYLAŞ

TSYD Trabzon Şubesi Olağan Genel Kurulu, TSYD Trabzon Şube Lokali’nde gerçekleştirildi. TSYD Trabzon Şubesi mevcut başkanı Selçuk Kılıç ve başkan adayı Gökmen Şahin, gerçekleşen genel kurulda yarıştılar. Genel kurulun divan başkanlığını Ergun Ata, divan üyeliklerini ise Halil Ayyıldız ve Osman Şişko gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen seçimde 111 üyeden 106’sı oy kullandı. Kullanılan 106 oyun 62’sini alan Selçuk Kılıç üçüncü kez güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilirken, Gökmen Şahin ise 44 oy aldı.

Yeniden başkanlığa seçilen Selçuk Kılıç, “Üçüncü kez bizi bu göreve layık gören üyelerimize teşekkür ediyoruz” diyerek şu ifadeleri kullandı: “İlk dönemimiz çıraklık, ikinci dönemimiz kalfalık dönemiydi. Şimdi ustalık dönemimiz başlıyor. Bize oy veren veya vermeyen herkesin katılımı ile TSYD Trabzon Şubesi’ni Trabzon ve ülke basınında daha da etkin hale getireceğiz. Bugüne kadar yaptığımız sayısız projelerin yanı sıra bundan sonra da çok önemli projeler ile yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Yeniden başladığımız görevimiz için ben ve ekip arkadaşlarım çok heyecanlıyız.”

Yapılan seçim sonucunda Selçuk Kılıç başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Yahya Karabina, Barış Yurduseven, Yunus Emre Sel, Nurgül Günaydın, Özer Çalık ve İsmail Düzgün.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.